About

Home . About

lex-2_2
lex-1_1
lex-3_1

Adres dla kancelarii prawnej 24/7

Czym jest Lexnord Hub

LEXNORD HUB to pierwsza w Katowicach przestrzeń coworkingowa 24/7 i adres dla kancelarii prawnej przeznaczona dla adwokatów i radców prawnych. Miejsce to zostało stworzone przez doświadczonych prawników, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie czynniki wpływają na efektywną pracę profesjonalisty. Również uważasz, że obowiązki w komfortowym i schludnym otoczeniu stają się mniej przytłaczające?

Doskonale wiemy, z jakimi trudnościami zmaga się wielu prawników rozpoczynających swoje kariery. W końcu kiedyś również nimi byliśmy. Naszą przestrzeń dedykujemy przede wszystkim ambitnym osobom, które dopiero rozpoczynają wykonywanie zawodu prawniczego, ale nie tylko. Do naszych biurek zapraszamy również doświadczonych pełnomocników procesowych, którzy mają na uwadze optymalizację kosztów prowadzonej działalności. 

Dzięki wynajęciu własnej przestrzeni dostosowanej do pracy prawnika dodatkowo otrzymasz od nas adres korespondencyjny oraz adres siedziby, które podniosą prestiż Twojej działalności oraz ułatwią korespondencję z Klientami, sądami czy innymi instytucjami. 

LEXNORD HUB

Adres dla kancelarii prawnej zlokalizowany jest tuż przy centrum Katowic - na ul. Meteorologów 7/18, w nowym, funkcjonalnym kompleksie „Ptasie Osiedle”. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest dobry dojazd tramwajem i samochodem oraz bliskość Sądu Okręgowego w Katowicach. Na terenie osiedla znajduje się ogólnodostępny parking. 

Oferujemy wynajem stały biurka lub wynajem na godziny wraz z kompleksową obsługą korespondencji a także profesjonalne wsparcie kancelarii prawnej Lexnord. Wybór pozostawiamy Tobie.

Lexnord Hub

Nasz cel

Ideą LEXNORD HUB jest stworzenie komfortowego i w pełni wyposażonego miejsca do pracy dla młodych, ambitnych, ale również wymagających adwokatów i radców prawnych. Przestrzeni, która w żaden sposób ich nie ogranicza i pozwoli rozwinąć swoją karierę.

Jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej i szukasz miejsca, w którym popracujesz, a jednocześnie spotykasz się ze swoim Klientem w komfortowych warunkach? Masz dość pracy z domowego zacisza? A może po prostu szkoda Ci pieniędzy na wynajem całego lokalu dla swojej kancelarii?  Lexnordhub - Twój nowy  adres dla kancelarii prawnej